Бассейн

Після відвідин парної, гості мають можливість зануритися в прохолодний басейн (4 градуси).

Як відомо, лазня досить сприятливо впливає на організм людини. В організмі людини, яка неабияк розігрілася в гарячому повітрі парної, а потім перейшла в більш прохолодний і свіжий басейн, кровоносні судини спочатку розширюються, а потім звужуються. Це дозволяє їх стінкам отримувати більшу еластичність, а отже, це сприяє запобіганню в організмі людини появи різного роду судинних захворювань. Якщо ви збираєтеся відвідувати басейн в СПА, то з великою ймовірністю зможете просто забути про знижений артеріальний тиск і невелику серцеву недостатність.

Не втрачайте часу дарма! Після того, як ви поплаваєте в холодному басейні і зігрієтеся під гарячим душем, ви можете скористатися послугами масажиста або просто відпочити, попиваючи приємний ароматний чай в кімнаті відпочинку.

Важливо! Для людей, у яких спостерігається гіпертонія, а також тим, хто страждає ішемією, подібні процедури не рекомендуються для запобігання виникнення можливого спазму судин.


Прайс На головну

Приклад відвідування СПА

01.Прийом душу 02.Адаптація до температурного режиму + аромотерапія 03.Венічний прогрів ніг 04.Сольові ванни для ніг 05.Венічний масаж з холодним басейном 06.Відновлення в кімнаті відпочинку 07.Мильно-березовий обмив в хамамі 08.Скрабування в хамамі 09.Джакузі