ЧАН З СІРКОВОДНЕМ

Підігріті чани з водою з сірководневого мінерального джерела почали використовувати на Закарпатті для лікувальних процедур ще в XVII ст. Сірководневими ваннами лікували хворих з порушеннями в опорно-руховому апараті. Один із старовинних чавунних чанів тих часів зараз знаходиться в Австрії. Тепер і у нас, на Мисі, з’явився перший Австрійський чан, створений в кращих традиціях того часу.

Чан – це чавунний казан-купіль, розташований під відкритим небом в оточенні природних, заспокійливих лісових пейзажів та річки Ворскла.

Для того щоб осягнути таємниці купання в чані, потрібно дотриматися ряду цікавих процедур.

Спочатку його наповнюють водою (вода, як правило, використовується з мінерального джерела, за вашим бажанням), підігрівають на вогні (топлять дровами) до 25-30 градусів і кладуть на дно велике річкове каміння. Тепер можна занурюватися в чан. У вогонь підкидають ще трохи дров і нагрівають воду до 40-45 градусів. Також для прийняття цієї ванни використовують різні трави, спеціально зібрані нашими травниками. Після того як тіло трохи розпарилося, потрібно з гарячого чана перебратися в чан з холодною водою, який знаходиться неподалік. Такий ритуал слід повторити 3-4 рази, особливо це корисно взимку, коли температура -10 градусів. Після того, як ви декілька разів зайдете до чану, з’являється відчуття омолодження тіла, ви дихаєте здоров’ям, а нервова система перебуває в стані розслаблення.


Прайс На головну

Приклад відвідування СПА

01.Прийом душу 02.Адаптація до температурного режиму + аромотерапія 03.Венічний прогрів ніг 04.Сольові ванни для ніг 05.Венічний масаж з холодним басейном 06.Відновлення в кімнаті відпочинку 07.Мильно-березовий обмив в хамамі 08.Скрабування в хамамі 09.Джакузі