Джакузі

Джакузі – це гідромасажна ванна, за допомогою якої можна зняти втому, поліпшити загальне самопочуття, підвищити життєвий тонус і просто отримати багато приємних відчуттів. Купання в такій ванні можна порівняти з зануренням в цілющі термальні джерела.

Вплив джакузі на тіло величезний – з його допомогою знижуються больові відчуття, зміцнюються тканини, відновлюється пружність і еластичність шкіри. Гідромасажна ванна зарекомендувала себе як ефективний засіб боротьби проти целюліту. Аеромасаж, який здійснюється за рахунок впливу дрібних повітряних бульбашок, дозволяє позбутися від набридливої «апельсинової кірки». Буквально з перших процедур водного масажу ви відчуєте, як зменшується тяжкість в ногах, проходить втома і напруга в тілі. За допомогою гідромасажних процедур поліпшується кровообіг, активізується робота серця, підвищується загальний життєвий тонус.

Джакузі допомагає впоратися з безсонням і стресами. У цьому випадку найбільший ефект буде досягнутий, якщо температура води буде відповідати температурі тіла. При венозній недостатності гідромасажна ванна є відмінним лікувальним і профілактичним засобом. Якщо вас турбує варикозне розширення вен, крихкі судини, ви перенесли м’язові розриви або переломи – купання в джакузі зможе мати позитивний ефект на весь організм.


Прайс На головну

Приклад відвідування СПА

01.Прийом душу 02.Адаптація до температурного режиму + аромотерапія 03.Венічний прогрів ніг 04.Сольові ванни для ніг 05.Венічний масаж з холодним басейном 06.Відновлення в кімнаті відпочинку 07.Мильно-березовий обмив в хамамі 08.Скрабування в хамамі 09.Джакузі