Температура:40...50°С

Влажность:горячий пар

ФІТОБОЧКА

Фітобочка входить в список найбільш затребуваних процедур багатьох оздоровчих центрів. Висока температура, яка підтримується всередині бочки, а також насичений лікувальними трав’яними зборами пар, діють на організм пацієнта з усіх боків, тим самим, здійснюючи багатопрофільне очищення організму від шлаків. Фітобочка, завдяки своїм оздоровчим властивостям, допоможе в лікуванні і профілактиці багатьох хвороб.

Фітобочка – це унікальний природний метод оздоровлення, заснований на цілющому впливові кедра і пару на організм. Ця процедура захистить Вас від багатьох хвороб, зніме втому і наповнить життєвою енергією

Регулярне перебування у фітобочці підвищує імунітет і сприяє оздоровленню організму. Кедрова бочка дозволяє підтримувати хороший м’язовий тонус, позбавляє від спазмів і болів в м’язах, нормалізує обмін речовин, оздоровлює нервову, серцево-судинну і багато інших систем організму.

У кедровій бочці тіло людини огортається парами цілющих трав і ефірних масел, розширюються кровоносні судини і збільшується потовиділення. Разом з потом з тіла виходять токсини і шлаки, а організм насичується корисними речовинами.

Прогрівання в фітобочці дозволяє максимально розкрити і очистити пори шкіри, ввібравши в себе всі корисні властивості фітозборів. Навіть одноразова процедура помітно омолоджує шкіру, роблячи її гладкою і пружною.


Прайс На головну

Приклад відвідування СПА

01.Прийом душу 02.Адаптація до температурного режиму + аромотерапія 03.Венічний прогрів ніг 04.Сольові ванни для ніг 05.Венічний масаж з холодним басейном 06.Відновлення в кімнаті відпочинку 07.Мильно-березовий обмив в хамамі 08.Скрабування в хамамі 09.Джакузі