Температура: 45...60°С

Вологість:80...100%

ХАМАМ

Особливість турецької лазні в тому, що в ній підлога і лежаки нагріваються до 45-60 ° C. Кліматичні умови в парильні хамаму дозволяють перебувати там досить довго і не відчувати дискомфорту.

Хамам – один з ефективних методів фізіотерапевтичного впливу на здоров’я організму і на зовнішній вигляд шкіри людини. В середині турецької лазні – просторе приміщення, тут розігріті камя’ні лежаки, які турки називають «чебек-таши» - камінь для живота. «Нехай чебек завжди буде гарячим!» - найпоширеніша турецька приказка.

М’яке, комфортне, не пекуче тепло, ніжний обволікаючий пар, атмосфера мли і релаксації, зцілення багатьох хвороб, позбавлення від стресів і набуття душевної рівноваги – все це Вам подарує хамам.

Хамам – це ритуал отримання задоволення, який кожен, хто дбайливо ставиться до свого здоров’я, повинен відвідати хоча б один раз у житті.


Прайс На головну

Приклад відвідування СПА

01.Прийом душу 02.Адаптація до температурного режиму + аромотерапія 03.Венічний прогрів ніг 04.Сольові ванни для ніг 05.Венічний масаж з холодним басейном 06.Відновлення в кімнаті відпочинку 07.Мильно-березовий обмив в хамамі 08.Скрабування в хамамі 09.Джакузі