Температура:60...90°С

Вологість:30...60%

Лазня

У нашому центрі російська парна виконана в стилі сучасних парних. Традиційна піч кам’янка дає можливість піддавати жару за своїм бажанням, плеснувши води на гарячі камені печі, створюючи «парові поштовхи».

У російській лазні повітря заповнюється насиченою водяною парою, температура «туманного» повітря піднімається до 60-90 ° С. Парне відділення обладнане лавками і лежаками. При відвідуванні російської лазні посилюється кровообіг в шкірі, підшкірній клітковині, прискорюється обмін речовин, відкриваються пори, виводяться токсини – йде очищення шкіри і організму в цілому. Як результат – підвищення витривалості, працездатності, опору організму до простудних захворювань.

Обов’язковий банний головний убір! Допускається вживання таких напоїв, як вода, чай, натуральний сік. Виключаються алкогольні напої, в т.ч. і пиво.

Після лазні – душ або холодний басейн. І обов’язково – відпочинок.

Додатково до Ваших послуг пропонується:

Віничний масаж – масаж, який підсилює кровообіг в шкірі, підшкірній клітковині, м’язах. Сприяє посиленню обміну речовин, очищенню від мікробів, небезпечне діяння яких нейтралізується фітонцидами, що містяться в листі віника і настоях трав. Їх корисні речовини проникають в пори шкіри, корисно впливаючи на центральну нервову систему, зміцнюючи серце і судини. Надає бадьорості всьому організму.


Прайс На головну

Приклад відвідування СПА

01.Прийом душу 02.Адаптація до температурного режиму + аромотерапія 03.Венічний прогрів ніг 04.Сольові ванни для ніг 05.Венічний масаж з холодним басейном 06.Відновлення в кімнаті відпочинку 07.Мильно-березовий обмив в хамамі 08.Скрабування в хамамі 09.Джакузі