МАСАЖНА КІМНАТА

Окрім банних процедур в СПА-комплексі, розслабитися, зняти стрес, поліпшити настрій, Вам допоможе масаж і процедури, направлені на інтенсивне зволоження та живлення шкіри тіла.

Грамотно виконаний масаж є могутнім засобом лікування і відновлення працездатності, зняття втоми і підтримки загального тонусу організму, зміцнення здоров’я, попередження захворювань.

Користь масажу багатогранна і комплексна. Масаж сприятливо впливає на шкіру, підшкірно-жировий шар, м’язи, суглоби, зв’язки і сухожилля, а також на кровоносну, лімфатичну, нервову і дихальну систему, покращує функції м’язів, суглобів, нервової системи.

Масаж має позитивний вплив на весь організм. Він підсилює приплив свіжого кисню в організм, завдяки чому все тіло отримує додаткове тепло і заряд бадьорості. Одночасно з цим з організму виводяться шкідливі речовини. Під дією масажу в організмі активізуються різні біологічні стимулятори – гормони, ферменти, вітаміни; під масажною дією збільшується приплив крові до хворого органу, покращується обмін речовин, очищаються тканини і, в кінцевому рахунку, забезпечується бажаний лікувальний ефект.

Впливаючи шляхом масажу на поверхню тіла, можна рефлекторно впливати на внутрішні органи і організм в цілому.

Масаж – це кращий спосіб розслабитися і звільнити свої думки від усього, що тяготить.


Прайс На головну

Приклад відвідування СПА

01.Прийом душу 02.Адаптація до температурного режиму + аромотерапія 03.Венічний прогрів ніг 04.Сольові ванни для ніг 05.Венічний масаж з холодним басейном 06.Відновлення в кімнаті відпочинку 07.Мильно-березовий обмив в хамамі 08.Скрабування в хамамі 09.Джакузі