Температура:40...45°С

Влажность:вода

БОЧКА ОФУРО

Основні відмінності лазні Офуро від інших полягають в тому, що перевагу надають не гарячому пару, не гарячому повітрю, а гарячій воді. «Гаряча вода» - поняття досить суб’єктивне, тому найкраще надати дану інформацію в температурному еквіваленті,- для японців гаряча вода – це 40-45 ° С. Тому, з якоюсь часткою іронії можна сказати, що лазня Офуро – це японська ванна. Гаряча вода наливається в велику дерев’яну бочку, в яку повинна вільно поміщатися людина.

Дослідження японських медиків підкреслюють, що Офуро допомагає впоратися зі стресами, стимулює діяльність серцево-судинної системи і нирок, є найціннішим лікувальним і профілактичним засобом. Вона допомагає при хворобах обміну речовин, знімає ревматичні болі. Ті, хто регулярно відвідують баню, значно менше хворіють на грип. Японські спортсмени цінують Офуро як розвантажувальний засіб.

Види і правила проведення процедур.

Ретельно помившись, можна сідати в гарячу ванну. Через 10 хвилин перебування в гарячій воді, пульс у людини частішає до 120 ударів в хвилину. Після гарячої ванни – рекомендовано зануритися в холодний басейн. Потім – знову в гарячу ванну. І так декілька разів. Після такої лазні треба як слід відпочити. Потовиділення ще триває деякий час, і японці, вийшовши з Офуро і загорнувшись у простирадло, лежать не менше години на кушетці або лежаку.

Не рекомендується користуватися лазнею в гострій стадії захворювань і при загостренні хронічних недуг, а також вагітним жінкам і дітям до 3 років. Протипоказана вона і при епілепсії, туберкульозі легенів, декомпенсованій серцевій недостатності, вираженій гіпертонії і стенокардії.


Прайс На головну

Приклад відвідування СПА

01.Прийом душу 02.Адаптація до температурного режиму + аромотерапія 03.Венічний прогрів ніг 04.Сольові ванни для ніг 05.Венічний масаж з холодним басейном 06.Відновлення в кімнаті відпочинку 07.Мильно-березовий обмив в хамамі 08.Скрабування в хамамі 09.Джакузі