СОЛЯНАЯ КІМНАТА

Ще в найдавніші роки користь соляних печер була добре відомою. Древніми людьми відвідувалася соляна печера, користь якої безпосередньо позначалася на здоров’ї людини. За допомогою подібних відвідувань ефективно виліковували простудні захворювання, а також інші хвороби.

В сучасні роки соляні кімнати мають назву спелеокамера або галокамера, яка визнана терапевтичною процедурою для загального оздоровлення організму.

Головним компонентом спелеокамери є спеціальний сольовий аерозоль, який розпилює в повітряному просторі мікроскопічні сольові крапельки. Частинки солі, які розпилюються, мають невеликий розмір (від 2 і до 5 мкм), тому вони досить легко потрапляють у дихальну систему людини, надаючи терапевтичний і профілактичний результат. Відвідування нашої соляної кімнати допомагає лікувати захворювання інфекційного і простудного характеру. Крім того, що в дихальних шляхах відбувається колосальний терапевтичний процес, соляні частинки також ефективно впливають на весь організм, стимулюючи активність загального і місцевого імунітету.

При курсовому відвідуванні соляної кімнати організм людини починає адаптуватися до нових зовнішніх умов, після чого всі внутрішні системи кардинально перебудовують свої робочі процеси. Лікарі визнають відвідування соляної кімнати ефективним методом лікування різних захворювань нетрадиційним способом. У поєднанні з комплексними методами терапії, соляна кімната допомагає стабілізувати робочий процес таких внутрішніх систем, як серцева і судинна, а також дихальна і імунна.


Прайс На головну

Приклад відвідування СПА

01.Прийом душу 02.Адаптація до температурного режиму + аромотерапія 03.Венічний прогрів ніг 04.Сольові ванни для ніг 05.Венічний масаж з холодним басейном 06.Відновлення в кімнаті відпочинку 07.Мильно-березовий обмив в хамамі 08.Скрабування в хамамі 09.Джакузі